www.pjauktion.se
Hem >  Avancerad sökning efterAsics >  Asics

Kategorier

Avancerad sökning

Produkt- Pris
Billig Asics Gel-Contend 4 Silver/Grå/Turkos Löparskor Dam Rea

Laminat midcages i syntetiska och nylon mesh överdelar ger stöd och stabilitet Spets stängningar Backfoot gel dämpningssystem dämpar chock under stötfasen och möjliggör en smidig övergång till midjan Avtagbara comfordry ortholite strumpor...
1,606.0 SEK  967.2 SEK

Billig Asics Gel-Glyde Svart/Orange Löparskor Dam Rea

Mediala duomax mittfodsstöd ger stabilitet Neoprenöverdelar håller dig bekväm Spetslåsningar Bakfoten geldämpning minimerar fotmattning
1,405.2 SEK  839.5 SEK

Billig Asics Gel-Nimbus 20 Blå/Ljusgrön Löparskor Dam Uppkopplad

Låga, syntetiska överdelar med nylonmaskinsatser Gelinsatser i klackarna och fötterna gör varje steg bekvämt Flytefoam linjer hela längden på mellansolen för att dämpa och stödja
1,122.4 SEK  666.1 SEK

Billig Asics Gel-Quantum 180 2 Grå/Vit/Silver Löparskor Dam Outlet

Syntetiska överdelar med svetsat nylonväv erbjuder andningsförmåga Solyte midsoles erbjuder vadderad komfort Spetslåsningar Ryggfot och framfodsbeläggningssystem hjälper till att absorbera chock Trusstic systemteknologi skapar en lätt design...
1,487.3 SEK  894.2 SEK

Billig Asics Gel-Quantum 360 4 Vit/Grå Löparskor Dam Rea

Tygöverband Gelteknologi ger en responsiv, fjäderbelastad tur Spets upp design
1,368.7 SEK  812.1 SEK

Billig Asics Torrance Grå/Turkos Träningsskor Dam Outlet

Heather stick-like överdelar 7,4 ounces per sko Vadderad, lätt stöd i mellansoles Spets stängningar
1,067.6 SEK  629.6 SEK

Billiga Asics Gel-Flux 5 Grå/Grön Löparskor Dam Försäljning

Konstgjorda överdelar ger bekvämt slitage Gelkuddar i bakfoten och fötterna Lågt design
1,186.2 SEK  702.6 SEK

Billiga Asics Gel-Kayano 25 Vit/Vit Löparskor Dam Outlet

Fluidfit uppers Ortholite x-40 sockerslipare Flufffoder lyte- och propellteknik Plus 3 midsoles Långvarig spevafoam 45 och ahar plus yttersulor Gelteknik i bakfoten och framfoten
1,314.0 SEK  784.7 SEK

Billiga Asics Gel-Quantum 180 2 MX Svart Löparskor Dam Outlet

Konstgjorda överdelar ger komfort 180 grader vis-gel-kuddar i bakfoten ger stöd Lågt uppe
1,204.5 SEK  711.7 SEK

Billiga Asics Gel-Quantum 360 Shift MX Grå/Turkos Löparskor Dam Outlet

Flytande meshöverdelar erbjuder slät, sömlös konstruktion Solyte midsoles Spetsförslutningar Gelteknikdämpning i bakfoten och framfoten Hängkoppling systemteknik Ortholite lastings och ortholite x-40 sockers
1,259.2 SEK  766.5 SEK

tillbaka